Apie Mane

Sveiki atvykę į Davos’ą – Pasaulinės Ekonomikos Furumo prieškabarį ir postkambarį. Mano vardas – Romas ir šiandien būsiu Jūsų gidas po įvairias finansines, analitines, ekonomines ir post-struktūralistines pasaulio raidos tendencijų kerteles.

Retkarčiais bandysiu iš tiesų surimtėti ir pateikti praktinių aktualijų, bet dažniausiai į globalias problemas žiūrėsiu per vidinę prizmę – tik įsileidęs problemą į save ir ją pripažinęs, galiu ją spręsti. Net nesvarbu, ar tai – galimybė iš anksto nuspėti akcijų kitimo tendencijas ar kaip tik būtinybė nuo viso to apsisaugoti, svarbu prisiimti asmeninę atsakomybę už savo gyvenimus! Apie atsakomybės už konfilktą Ukrainoje ir viso pasaulio kataklizmus prisiėmimą kol kas viešai nepolemizuosiu… Kada nors ateis ir tam laikas. 🙂

Jei Mūsų pažintis Tau pasirodys maloni ir, duokDie, prasminga, galėsime ją tęsti. Tiesą sakant, galėsime ją tęsti be galo ir be krašto. Viskas anksčiau ar vėliau vis tiek nuo Tavęs priklausys. 🙂 O kol kas – galime pasapnuoti, padiskutuoti ir užsiiminėti įvairaus plauko monetarinėmis aktualizacijomis. Tikriausiai supratai užuominą, mielas drauge?

Dar kartą sveikinu atvykus į manąjį tinklaraštį! Gali jaustis čia – kaip svečias, o gali – ir kaip namie. Pasižiūrėk, kuris variantas Tau pačiam malonesnis ir priimtinesnis.

THIS IS SPARTA!! (POSTHEDONISTIC PARADISE!)

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s